24 Nisan’da Sosyal Medya’nın Ustaları İzmir’de

İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ve bu bölümün öğrencileri tarafından kurulan Şapka Takımı ‘nın organize edeceği “Sosyal Medya Uygarlığında Marka Yönetimi” isimli etkinlik için sosyal medyanın usta isimleri İzmir’e geliyor.

Bu izlediğiniz videoda da söylenildiği üzere üniversitemin, fakültemin, bölümümün hatta geçtiğimiz sene bu etkinliğin vol 1’i olarak değerlendirebileceğimiz “Sosyal Medya Uygarlığında Pazarlama İletişimi” etkinliğini organize ederek içinde yer aldığım takımın organize edeceği etkinlikte “İçimizden Biri” başlığıyla bana da kısa bir bölüm ayrılmış.

Geçtiğimiz seneler içerisinde aynı sıralarda oturan biri olarak bu etkinlikte yer alacak olmak inanın bana şimdiden çok büyük heyecan ve mutluluk veriyor.  

Etkinlikte benim haricimde; Hürriyet İnternet Grubu Başkan Yardımcısı Erhan Acar, Vodafone’dan Emre Kanaat, 41? 29! Dijital Ajans’tan Alemşah Öztürk, Moova Yönetim Kurulu Başkanı Olcay Sunucu’nun yanı sıra Cüneyt Devrim, Arda Erdik, Gamze Rudee, Irmak Emekdaş gibi çok usta isimler yer alacak.

İzmir için bu isimleri bir arada bulmak gerçekten çok kolay değil o yüzden bence bu etkinliği kaçırmayın.

Ben etkinlik Programı;

09:15-09:30 Açılış Konuşmaları

09:30-10:00 Sosyal Medya ve Türkiye’deki durum

Cüneyt Devrim – iab

10:00-11:30 Sosyal medyanın marka yönetimi üzerine etkileri

Emre Kanaat – Vodafone, Erhan Acar- Hürriyet

11:30-11:45 Kahve Arası

11:45-13:15 Tüketici krallığının yeni tahtı sosyal medyada yapılması ve yapılmaması gerekenler

Olcay Sunucu – Moova, Alemşah Öztürk – 41?29!

13:15-14:30 Yemek Arası

14:30-14:45 İçimizden Biri: Erdal Erdoğdu – Zarakol 2.0

14:45-16:45 Sosyal medyada başarılı marka yönetiminin sırları

Doritos Akademi:

Gamze Rudee – Tribal DDB ve Arda Erdik- Medina DDB, Irmak Emekdaş – PepsiCo

 16.45-17.00 Kapanış konuşmaları

şeklinde gerçekleşecek olan organizasyona İzmir’deki tüm ilgili arkadaşları özellikle, iletişim fakültesi öğrencilerini, akademisyenleri, ajans çalışanlarını, blog yazarlarını 24 Nisan Salı günü saat 09.30-17.00 saatleri arasında İzmir Hilton Oteli’ne davet ediyorum.

Ama katılım sınırlı olduğu için bir an önce http://iletisim.ieu.edu.tr/sapkatakimi/kayit linki üzerinden kaydınızı yaptırmalısınız.

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“24 Nisan’da Sosyal Medya’nın Ustaları İzmir’de” için bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial