Erdem Baltacı

 

Aslında benim Erdem Baltacı diye birinden 6 ay öncesine kadar haberim dahi yoktu. İlk defa Zarakol İletişimi’i ziyarete geldiğimde tokalaştık kendisiyle. Belki ilk intiba önemliydi ve sevmemiştik birbirimizi. Sonrasında haziran 15’de işe başlamamla aynı ofiste yanyana oturmaya başladık. Ne olduysa ondan sonra oldu. Her geçen gün biraz daha sevdik birbirimizi ve iş hayatı kadar dışarıya da taşıdık muhabbetimizi çok mu samimi açıklamalar oldu acep? 🙂 Merak etmeyin sadece arkadaşız.

Aslında iş ortağıyız. Aynı markaları yönetiyoruz birlikte, birbirimizin eksiklerini tamamlıyoruz belki de bu yüzden göbekten bağlandık diyebilirim. Her gün sabah 9 akşam 6 yanyana otururuz ama ondan sonra akşam olur, hafta sonu olur, sürekli konuşuruz, sabahları işe geç kalsak ilk birbirmize haber veririz. Yani biz aslında gerçekten severiz birbirimizi.

Hani derler ya adam gibi adam, delikanlı adam işte Erdem tam olarak öyle biridir. Derdin mi var, yanındadır, işi mi beceremedin kesin yardım alabilirsin ondan, lansman mı var Erdem kesin yanındadır, hastasındır işe gelememişsindir ilk Erdem arar seni kardeşim nasıl oldun der, kendi işini inci gibi yapar ama o yetmez, işlerinizin arkasında hep bir gizli kahraman vardır ya işte Erdem o kahramandır.

Tüm samimiliğiyle güzel Anadolumun güzel insanlarından biridir. Efendidir her şeyden öte. Kocaeli Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Tanıtım okumuştur, sektörün tozunu yutmaya stajyerlik ile başlamış şimdi ise işini tüm saygısıyla, sevgisiyle, başarısıyla, alnının akıyla yürütmektedir ve ben inanıyorum ki gelecek yıllar onu çok daha başarılı kılacaktır.

Ne diyeyim, muhabbetimiz daim, en kötü günlerimiz şimdiye kadar yaşadığımız günler olsun kardeşim!

 

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“Erdem Baltacı” için 4 yorum

  1. İletişim sektörünün oyun parkına bırakılmış çocukları olan Erdal ve Erdem hem yaptığınız işleri, hem kocaman yüreklerinizi seviyorum. Kariyerinin başlangıcı içinde olan herkese sizin gibi dost ve iş arkadaşı nasip etsin diyorum(((:
    sevgiler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial