Güzel insanın blogu da başka oluyor canım :)blog.erakbaş.com

Dün İzmir blog yazarları guruhuna dahil olan güzel insan (bknz:güzel insan) nam’ı değer MonteCito sevgili Mümin Erakbaş ile güzel bir buluşma ve sohbet gerçekleştirdik. Benim 3. İzmir Blog Yazarları buluşmasında tanıştığım, o günden sonra blogunu takip etmeye başladığım biri Mümin Abi.

Uzun süredir bi buluşma planımız vardı, o kadar vakit geçti ama geç oldu güç olmadı, spontane gelişen bi buluşma oldu. Çok güzel şeyler konuştuk, güzel bi muhabbet yaptık. Muhabbetimize susuk dinleyici ve esprilerimize gülücü olarak,şimdilik sadece copy-paste blogculuk yapan  sevgili kardeşim Erhan Yerli’de getirmiştim 🙂 O da nacizane bize eşlik etti.

Mümin Abi’nin hoş sohbet biri olduğunu zaten tahmin ediyordum ve bunda da yanılmadım, konudan konuya çok güzel bi sohbet yaptık. Bence çok güzel oldu, umarım o da beğenmiştir bizim muhabbetimizi.

Akabinde haftaiçi okuldan arkadaşım Alisko.org’un ceo su Ali Bahşişoğlu ile yaptığım bi konusmada İzmir için yeni bir blog yazarları buluşması planlandığını ve bu sefer Bornova’da yapılma planının oldugunu söylemişti bana, ben de hiç tereddüt etmeden, Alicim bornova’da ben ve Mümin Abi var, eğer sizin için uygunsa bu sefer organizasyonu biz yapalım, siz de destek verin dedim, eyvallah abi ne demek dedi 🙂 Böylece buluşmayı organize etmek. Mümin ERAKBAŞ ve bendeniz’e kaldı 🙂

Ve dün bunu da kararlaştırdık. ‘5. İzmir Blog Yazarları Buluşması Çok Yakında.’ En kısa zamanda gerekli enformasyon depolamaları tamamlanıp herkesciklere duyurulcak.

Neyse konumuzu dağıtmadan. Mümin Abi  dün için tesekkür ederim, arayı fazla açmadan, arada bir yapalım bunları ok.

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“Güzel insanın blogu da başka oluyor canım :)blog.erakbaş.com” için 8 yorum

 1. Deniz Gür; mekanın fotoğrafları filan cekildikten sonra,zaman iyice kararlastıktan sonra,
  bi oylamaya sunulacak, ama çok beklemeyeceğiz kanımca, en fazla 1 ay sonra vol-5’te
  buluşacağız, ben de katılabilirimi yok kesinlikle bekliyoruz…

 2. Tamam ( : vol.5’te ben de olacağım. Bornova Küçükpark’ta yer konusunda bir sıkıntınız olursa, bir cafe veya bir bar ayarlayabilirim isterseniz. Onu da belirteyim.

 3. hobbala, biz de küçük parktayız, bak en sonunda el ilanları hazırlıcam galiba,
  sevgi yolu girişlerine ve üniversite 2 önüne, korköz önüne asmak için,
  bulalım tüm blog yazarlarını, izmir de ki, yav burada 6üniversite var, bence
  sadece ege üni de 50 bin ögrencide en az 100 blog yazarı vardır :))
  ama buluşmalara neden
  15kişi gelir, Mümin abi sorgulayalım bunu 🙂

  deniz, büyük parka cıkarken türkü cafe var biliyomusun, camii nin caprazında kalıyor, güzel
  mekan sessiz sakin, haftasonu olacağı için, havalarda güzel, alt kısımlarda çok yer bulamayız,
  bulsakta sohbet edemeyiz gürültüden, bi de yasca genç arkadaslar var, bara girmekte daha önce sorun yasanmıs, onların
  hevesini de kırmamak lazım.. ok 🙂

 4. Eheh tabiki. Mesela dedim bar için. O Türkü Cafe’yi bilmiyorum ama olabilir. Sonuçta olay tanışma, sohbet.

  Blog yazan birçok insan vardır tabiki. Benim bildiğim birkaç kişi var DEÜ’den EÜ’den mesela. Ama genelde günlük yaşantılarına dair şeyler yazıyorlar. Gerçi farketmez. Herşey ayarlansın ben onlara da duyururum. Onlar da diğer bildiklerine. Viral etkisi ile yayılır.

  İstanbul’da bu olayı gayet sistematik ve güzel bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Yada Ankara’da… İzmir’de de olması lazım artık birşeylerin.

  Bekliyorum gelişmeleri. Takip ediyorum. ( :

 5. Hakkımda bu kadar güzel şeyler yazılan bir sayfa görünce mutluluktan nasıl karşılık vereceğimi bilemedim. Ama daha fazla cevapsız bırakmak istemedim.

  Öncelikle bu güzel pazar günü için çok teşekkür ediyorum. Sıkıcı geçeceğini düşündüğüm bir günü son zamanlarda yaşadığım en keyifli günlerden biri haline getirdin. Sohbetin güzelliği ise tarafların güzelliğinden kaynaklanıyordu ki biliyorsun tek taraflı sohbet güzel değildir.

  Blog yazarları 5. buluşmasının Bornova’da olması konusu daha önce birkaç kez gündeme gelmiş ama olmamıştı. Umarım bir aksilik olmaz da bundan sonra hep herkes için en uygun nokta olan Bornova’da yaparız. Bu günlerde ben biraz yoğunum, konuştuğumuz tarihleri bir revize edelim. Gerekirse Deniz ile birlikte tekrar toplanıp ayrıntıları planlarız.

  Güzel şeyler olacak. 6. buluşma için de planlarım var. 🙂

 6. Estagfurullah abi, yazdıklarımızı beğendiysen ne mutlu bana..

  deniz mi, ne deniz i?? 2 yıldır 20 defa buluşma planı yaptık
  bi kere buluşamadık kardeşimle, inşallah bu sefer olur…
  artık benden umudu kesti karşıyaka maçlarına da çağırmaz oldu beni :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial