Bir Hafta Sonu Bir Şirket !

Evet efendim, bloglarımızı ya da interneti yakından takip edenler,interneti sadece msn ve facebook için değilde, ekmek yemek için kullanan arkadaşlar iyi bilirler. Bundan yaklaşık 4-5 ay önce aktif olarak çalışmalarına başlanılan.Bugüne dek birçok aksilikle karşılaşıp bugüne kadar aksayan girişimgünleri sonunda gerçekleşiyor. Sevgili kardeşim SinanAta bugün kendi blogunda Girişim Günleri İstanbul 2008’in basın bültenini bir fiil paylaşmış. Bu demek oluyor ki artık Girişim Günleri İstanbul 2008 programına günler, saatler hatta  dakikalar kaldı. Benim bu aralar sınav zamanım olduğu için katılma ihtimalim çok düşük ama yine de tüm sanşımı son ana kadar kullanmaya çalışacağım.

Girişim Günleri 2008 İstanbul buluşması tüm ayrıntıları için ziyaret etmeniz gereken adres; sinanata.com . Efenim ben burada elçilik yapma şerefine nail olduğum için çok mutluyum, umarım ki 1-2 adet ilgili arkadaşa  ulaşabilirsem ne mutlu bana. Saygı ve selamlarımla efenim.

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“Bir Hafta Sonu Bir Şirket !” için bir yorum

  1. Allah bu işin altına elini koymuş herkese kolaylıkla muvaffakiyetler nasib etsin inşallah.Herkese Girişimli günşler dileriz 😛
    buarada girişim günleri linkinde bir kırık çıkık problemi var sankim bilginize 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial