yeni yemek arşivim…

papatyaprensesmalumunuz gençler blogumun kategoriler kısmına baktığınızda yemek tarifleri diye bir bölüm görüyorsunuz..ben yemek yapmaya ve herkes gibi yemek yemeğe çok meraklı biriyim. yemek için yemek yemek 🙂 yani doymak veya midemi doldurmak için değil 🙂 ben o kategoriden çok güzel tepkiler alıyordum,oktay usta saolsun diyim ben … ama farkettiyseniz uzun bir süredir o kategoriye birseyler eklemiyorum.. nedeni ise; gectiğimiz günlerde tanıstığım ayse ablamın cok güzel cıvıl cıvıl girildiğinde insanı ruhundan ve midesinden yakalayan cok süper bir yemek bloguna sahip olması…ben artık ihtiyaclarımı ordan görüyorum..papatya prenses mahlasıyla actıgı bu blogta her zevke uygun yemecikler bulabilirsiniz…bugünki bu yazıyı yazma amacımda hala bu blogtan haberi olamayan arkadaşların bu möhkem blogtan haberdar olmalrını sağlamak…hadi bakalım beyler bayanlar yelken fora ve ilk liman

papatya-prenses-dünyası  yolculuga baslamak için sadece küçük bir tıklamanız yetecektir……

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“yeni yemek arşivim…” için 3 yorum

  1. Hiiiiiiiii ablasının gülü ya canımsın:) Aradan üç gün geçmiş ben daha yeni görüyorum yazıyı:(
    Canım benim iyiki tanımışım seni:)

  2. bir gün yemek bloglarında dolaşırken papatya prensesimi buldum bende…
    birbirinden lezzetli,pratik yemekleri,nefis pastaları,kurabiyeleri olan sıcacık bir blog,ellerinize sağlık papatya prenses:)

    sizin de sitenizi yeni keşfettim:)herşey çok güzel:)

    sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial