Blog bağlantılarınız kimler (mim)

Evet canlar ciğerler uzun süredir aranızda yokum,hepiniz bunun farkındasınız ama işte son bir kaç gündür 1-2 birşeyler eklemeye başladım.ve suandada tekrardan bir sinerji oluşturabilmek için bir mim dalgası başlatma kararı içindeyim..bu mim’dede kendime konu olarak blogunuzda verdiğiniz bağlantıların kimlere ait olduğu hakkında (ister hepsi ister sadece birkaçı) bilgi vericez..bilgiler aşagıda benim yapacagım gibi yüzeyselde olabilir…dedim ya maksat ortaya bir sinerji cıkarmak…tabi mimime karsılıkta vermeyebilirisiniz 🙂

ilk olarak genelde sinan atayla baslamam gerekirdi belki ama onu zaten artık iyice tanıdınız..sinan ata tek kelimeyle sinanata.

ahmet demir benim 8yıl güres antrenörlüğümü yapan ,suan ise türk hat sanatına hizmet eden cok saygı duyduğum biri…

deepso blog sahibi deniz akın benim blogosferde tanıdıgım ve cok sevdiğim bir kardeşim..

elim kolum yanlıs  hatırlamıyorsam blograzzide bana bir yorum atma hatasında bulunup daha sonra tanıstıgımız ama el emeği göz nuru işler sergilediği blogunda böyle mim tarzı olaylara pek yer olmayan biri 🙂

papatya prenses aynı liseden mezun oldugumuz ama cok sonra tanıstıgımız dehset lezzetli tarifleri yayınlayan cok hanım bir ablam…

gürkan oluç istanbul dijital ve sinan ata sagyesinde tanıdıgım ve Türkiyenin gelecegi olan genclerden biri..

Recep Hilmi arkadasım ise kelimelerin soyağacı blogunun ceo su..galiba bana küstü kendisi,imla kuralları ve güzel türkçe konusunda onu dinlemediğim için..abi özür dilerim..bu adres aklınıza bir kelimemi takıldıgında basvurulcak ilk adres.

yükselen başak elinin altında birden fazla blog bulunduran ve bu konuda yani blog yazmada gayet basarılı olan bir ablamız..

deli profesör aman aman diyim ben size..saglam cocuk izlenimine sahi bende..blograzide bir yorumla basladı dialog ama benim sanal alemde pasifize olmamdan dolayı ileri gidemedi ama onunla sağlam sohbetler yapacagız gibi bir his var içimde..

ve zurnanın son deliği alısko yani ali bahsisoğlu ieü deki yeni sınıf arkadasım ve blog yazma konusunda beni her gün ezen kendini bu konuda idol ilan eden ve blogunda bana bağlantı vermemek için inatla uğrasan ama özünde kendisini sevdiğim bir kardeşim…

şimdi ben bağlantılarımı tanıttım ve yukardaki herkesi MİMLİYORUM…VE CEVAPLARIN HEPSİNİ TAKİP ETCEM ONA GÖRE…

bunlar haricinde ise baglantılarımda olmayan ama blogunu takip ettiğim NnevV var .. o da bu konuda gayet basarılı ve onuda bu mimden mahrum etmeden…afiyetle mimliyorumm..

arkadaslar saygı ve selamlarımı sunarım sizlere…

MİMLENDİNİZ EY CANLAR UYUMAYIN 🙂

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“Blog bağlantılarınız kimler (mim)” için 7 yorum

 1. Aman efenim aman kimler gelmişde arka arkaya yazılar eklemiş:) tam da ben blog alemine kısa bir mola vermişken:)
  Geri dönüşde mime itinayla cevap yazarım canımkardeşim.

  Duamdasın,sende unutma duadan;)

  Not. salı akşamı fethipaşa bizdeydi;)

 2. haha aldım mimini erdal:) est. eklicem bağlantılara. (ben bu yorumu yazarken sen jane’in dersinde kıvranıyorsun 🙂 )

 3. Mimin baaaaşım üstüne kardeş (;

  Hadi iyi bi sinerji yaratalım artık nerde senin o halkla ilişkiler marifetlerin be Erdal’ım görelim seni hadi artık bol bloglamalar (:

 4. Övgüleriniz için teşekkür ederim hocam 🙂 Mimi daha yeni gördüm en kısa zamanda yanıt yazacağım.Nedense Technorati’de gözükmedi.

 5. valla ii ki yorumu yazdım ve senin gibi bir kardeş blogcu buldum. Mimi cvplama konusuna gelince inan ok adar hoş şeyler geiyorki bnim acemiliğimden yazacak bir şey bulmıyorum. Galiba bunu cvplayamayacağım. nedir benim bu bezgin halim anlamadım 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial