Beşinci Ege Blog Yazarları Buluşması

Beşinci Ege Blog Yazarları Buluşması 10 Mayıs tarihinde saat 14 .00 – 18.00 arasında Bornova KüçükPark civarındaki Türkü Kafe adlı mekanda yapılacaktır. İzmir ve civarındaki tüm blog yazarı arkadaşları o gün orada görmek bizim için gerçekten çok ama çok güzel olacak.

Bu buluşmanın karar aşamasında ilk önce tarih akabinde mekan konusunda bazı sorunlar yaşandı. Ama Bornova İzmir içinde ulaşımı kolay olan yerlerden biri, mekana gelince garantisi biziz 🙂 Eğer küçükpark ve civarını biliyorsanız, emin olun en rahat sohbet edilecek yerlerden birini seçtiğimize inanınıyoruz. Kafenin fotoğraflarını da çekip şuraya koyduk. Arzu eden bakabilir.

Kafenin yerini bilmeyenler için bir kroki hazırladım. Bornova Metro istasyonundan kırmızı çizgileri takip ederek gelebilirsiniz. Yok ben bulamam, kaybolurum derseniz de bir telefon kadar yakınız.(Resmin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

 

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“Beşinci Ege Blog Yazarları Buluşması” için 3 yorum

  1. Kardeşim ablanı da unutmayıp davet ettiğin için teşekkür ederim.İzmir’li tanıdığım blog yazarı pek yok 🙂 sen haber vermesen hiç haberim olmıyacaktı yani gelmeyi çok isterdim önceden sözünü verdiğim başka bir davete katılacağım o gün aranızda olabilmeyi çok isterdim hem yeni bloglar ve hemşerilerimi tanımış olucaktım ama 🙁 neyse seni vekil tuttum benden selam söle herkese,gerçi beni tanıyan yok ama 🙂

  2. Maalesef aynı gün anneler günü olduğu için ve gündüz şehirdışında aile ziyaretinden olacağımdan, belki ancak yetişebilirsem son 10-20 dakikasına katılabilirim.
    Herkese şimdiden iyi eğlenceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial