Türk liralarımız hayırlı olsun…

Efendim malumunuz bundan önce paralarımızdan 6 sıfır atmak üzere onları yeni türk lirası haline getirmiştik. 01.01.2009 tarihi itibari ile ise bu paralarmızın adının önünde ki yeni yi kaldırıp sadece TÜRK LİRASI haline getirdik. Ben bu gün bir vesile bankadan para çektim ve bankamatik yeni olan TÜRK LİRASIndan 1-2 adet takdim etti bana. Benim gercekten hosuma gitti. Tasarımı çok güzel olmuş. boyutu da çok iyi. Ne diyelim vatanımıza milletimize hayırlı olsun. HERKESE BOL TÜRK LİRASI KAZANÇLARI dilerim.

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“Türk liralarımız hayırlı olsun…” için 5 yorum

 1. Yeni Lira’larımız gerçektende çok güzel özellikle arkasında önemli tarih insanlarının olması dahada güzel ama öndeki Atatürk resmi ytl deki banknotlardaki gibi kalsaydı bence daha güzel olurdu. Ama böylede güzel bizede bir iki adet takdim edilseydi güzel olurdu ama sağlık olsun ilerleyen günlerde taktim edilir… Selametle…

 2. bugün ben de para çekmeye gittim ve bankamatikten gelen paraları görünce şaşırdım 😀 dedim bu makine bana euro falan veriyor yok yok istemiyorum dedim ve paraları geri makineye sokmaya çalıştım 😀 evet evet bunu cidden yaptım 😀 😀 ama sonradan yeni paralar olduğunu anlayabildim şükür :p beş lira falan monopoly paralarına benziyor oyuncak gibi 😛 neyse hayırlı olsun 8)

 3. Ben de para çekmeye gitsem hesabımda para yok ama herşey para mı canım yaa bana da yeni tl verir mi banka acaba ^-^

 4. apla yapma, senin gibi ünlü bir blogcunun hesabında sağlam para vardır,
  yok dersn yok olur, azcık sükretmesini bilin yav :))))

  @böcük; aynen öyle, 10 tl ve 5 tl ler oyuncak gibi, bende de var ama
  buraya zengin göstersin diye 50 ytl koydum 😛

  @oğuz; ben o cümlelerin nereye gitceğini biliyorum ya, neyse, sen vergilerini
  ödemeye devam et gerisine karışma 🙂

 5. valla sonunda cüzdana sığacak boyuttalar… Ben beğendim açıkçası.. Tüm millete hayırlı uğurlu muhkem olması vesilesiyle 😀 :p…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial