proactivium sport – health center

 

activium sport and health center

Geçtiğimiz günlerde İzmir’den bir yurt arkadaşımı ziyaret etmek üzere İstanbul – Koca Mustafa paşa’ya gittim. Arkadaşım okul zamanında bir spor merkezi açacaklarından bahsediyordu ve salonu 01.08.2007 de ACTİVİUM İSMİ  YATIRIM ALTINDA ÇALIŞMALARINA BAŞLAMIŞ OLUP ,01.01.2008 de de aktif olarak üye alımıyla spor yapımıyla faal olarak çalışmaya başlanmış salonda.. Bende sporcu olduğum için ve salonu merak ettiğim için üşenmedim ve oraya kadar gittim açıkçası. Ben böyle benzetme tabirim yanlış olmazsa bir merdiven altı atölyesi tarzı bir şey beklerken, baylı bayanlı her şeyi ayrılmış, küçük bir spor kompleksi çıktı karşıma. Salon yeni açıldığı için içeride aletlerin hepsi gerçekten gıcır gıcırdı. Duşlar, saunalar, plates, jimnastik salonları, step, squash,ağırlık vb. salonları hepsi baylı bayanlı ayrı olmak şartıyla neredeyse bal dök yala temizliği ve güzelliğinde. Salonda çalışan hocaların ustalığından bahsetmeme bile gerek yok.

activium sport and health center
activium sport and health center

 Eğer kocamustafapaşa, çapa, şehremini, aksaray civarında yaşıyorsanız ve sporla birlikte sağlık kazanmaya ihtiyacınız varsa, emin olun ki activium spor ve sağlık merkezi sizin için biçilmiş kaftan.

 

 

 

 

Onlarla irtibata geçtiğiniz zamanda belkide soracağınız ilk şey fiyat olacak, merkez yeni açıldığı için çeşitli tutundurma çalışmaları politikasında çok güzel kampanyalar düzenlemiş ve fiyatları duyunca belki de dudağınız uçuklayacak diyeyim ben size.

 

activium sport and health center
activium sport and health center

 

 Firma yeni sezonda daha yeni açılmasına karşın sahip olduğu alanı büyütme, aletleri çoğaltma, yeni sağlık ve spor alanları oluşturma çabalarına girmiş. Bu da bence activiumun kısa bir zaman zarfında çevreden olumlu tepkiler alıp, asıl hedef kitlesine daha da iyi hizmet vermek amacıyla çalışmalar yaptığını gösterir.  Bence gayet başarılı eylemler silsilesi izlemekteler.

activium sport and health center
activium sport and health center

ACTIVIUM SPOR VE SAĞLIK MERKEZİ VEZİR CADDESİ NO : 28 ÇAPA – FATİH ADRSESİNDE SİZ SEVGİLİ SPOR SEVERLERİ BEKLEMEKTE. TEL : 0212 585 81 81 (pbx)

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“proactivium sport – health center” için 2 yorum

 1. 2 adet teamwork t-660 mot.koşu bandı 3hoşbi sürekli güç.
  teamwork 1682 eliptik bisiklet.teamwork 1696 dikey bisiklet 1er adet bunlar.

  jkexer r-787 kürek aleti.
  4 adet jkexer 850-d masaj aleti
  :
  jkexer 9980 home gym
  3 adet değişik yatay ve dikey mekik sehbası
  4 adet ab king pro mekik aleti
  4 adet twist
  :
  az kullanşılmış temiz oldukları dikkate alınsın lütfentoplam 7.5
  :
  gonderen_ FUAT ALTIN ATA HOCAM SELAMIN ALEYKUM HOCAM ADAPAZARINDA Bİ ARKADASIN BÖLE
  MALZEMELERİ VARMIS FİYAT KONUSU 7500 TL AMA KONUSALABİLİR ALETLER TEMİZMİŞ SLMVEDUA İLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial