Bu AVEA’nın taaa gözünü seveyim..

Nedir kardeşim bu aveadan çektiğim. Adam normal zamanda kullandığımız ücretsiz(!) mesajların acısını bayramda seyranda bizlerden çıkartıyor. 2 gündür nerden baksanız 40 kişiye yolladığım bayram mesajları başta olmak üzere yaklasık 60a yakın mesajımı yani 60 köntürümü yedi. Anlamadığım konu, mesaj gitmesine gidiyor, kontürüm düşmesine düşüyor ama mesajlar niye iletilmiyor. Böyle saçma iş mi olur. Genel olarak avealıların kullandığı 39 kontöre aldığım 500 mesajım 2-3 gün önce bitti ve 1ay dolmadığı için şimdi tekrardan alamıyorum ve mesajlar yollandığı ama alıcılarına ulaşmadığı içinde tekrardan mesaj yollayıp avea yı daha da zengin etmek istemiyorum.

Biliyorum onların pek umrunda olmayacak, güzel ülkemin yüz binlerce güzel insanı benimle aynı dertten muzdarip,herkes hazır kıta avea ya sövüyor olmalı. Ama avea yetkililerinin hiç mi kulakları çınlamıyor ki bu derde bir çare bulmuyorlar yoksa bulmak mı istemiyorlar???

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“Bu AVEA’nın taaa gözünü seveyim..” için 7 yorum

  1. Avea’dan nefret eden ama eş durumundan kullanmak zorunda olanlardanım. En kısa zamanda kurtuluş diliyorum. 7. katlı binanın 1. ve zemin katlarında çekmiyor manyaklık bu yahu. Hele de cebimdeyse vay geldi haline 🙁

  2. Abla benim eşim meşimde yok ama ben niye kullanıyorum 🙂 Bu bayram nerden baksan sadece benden 5ytl gasp etti, eğer buna maruz kalan 100.00 kişi olduğunu hesaplarsak ya da 1 milyon kişi.. sen hesapla yapılan vurgunu 🙁

  3. Kuzenime 185 lira fatura geldi Avea’dan 🙂 Sonra çekilen mesajlar yaklaşık 10 saat sonra karşı tarafa gönderiliyor.Böyle hizmet mi olur yaa?

  4. E bu durumda seni bağlayan ne? Bir defaya mahsus 7 ytl verir alırsın paşalar gibi Turkcellini sen sağ ben selamet :)) Hatta duyduğuma göre faturalı hat ücretsizmiş.

  5. awea ya küfür edenlerden biri de benim abi eğer ben ettikten sonrada kulakları çınlamıyosa gerçekten sorun var demektir,artık sevgilimde yok avea ya gerek de yok, sırf o dert yüzünden biriyle çıkmak istemiyom:P::))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial