Elveda desiBel Ajans!

desiBel ajansYaklaşık 2 yıldır, kurulduğu günden bugüne  ülkemizin en iyi iletişim danışmanlığı firmalarından biri haline gelen desiBel Ajans‘da Dijital Medya Direktörü olarak görev yapmaktaydım. Bu ayın başı itibariyle ajansımdan ve görevimden yepyeni bir denize yelken açmak için ayrılmış bulunmaktayım.

Bu süreç içinde ajans başkanından stajyerine, tüm mesai arkadaşlarıma, hizmet verdiğimiz markalardaki herkese bana kattıkları için ayrı ayrı teşekkür ederim.

desiBel Ajans, benim için her zaman ayrı bir yeri olacak bir aile olarak kalacak. Eminim ki bu sadece benim için değil gerek bu süreçte çalışmış gerekse şu an çalışan tüm arkadaşlarım için geçerli bir durum. Çünkü burada gerçekten her şeyiyle bir aile ortamı bulma şansımız oldu. İyi günümüzde de kötü günümüzde de patronundan stajyerine kadar herkesi yanımızda bulduk.

Üstteki fotoğraf benim desiBel’de ilk işe başladığım gün çektiğim bir fotoğraf. Kadroya giren ikinci eleman olarak ajansın en manzaralı koltuklarından birini secmiştim. 🙂 Ajans boştu, ofis soğuktu..

Sonrasında gün be gün bu koltukların hepsi doldu. Ajans doldu. Aile büyüdü…

desiBel hikayesi, Sevgili Mustafa Kutlay’ın bir telefonuyla başladı benim için. Mustafa ağabeyi bildim ilk, sonra Gökay ağabey, Atıl ve Burak ağabeyler, Metin, Aslı, Fatma, Ömer, Gürkan, Nihan, Ulaş, İpek, Ceren, Duygu, Nilay, Volkan, Ufuk, Savaş, Halil, Sonay…

Hayatıma katılan onlarca güzel insan, değerli arkadaş..

desibel ajans 2

desiBel Ajans Acik_Akademi

Çalıştığım süreç içinde, girilen konkurlar, yapılan lansmanlar, basın toplantıları, gönderilen bültenler, blogger etkinlikleri, aranılan basın mensupları, müşteri toplantıları, hazırlanılan SİP’ler yapılan tüm işler çok güzel bir tecrübe kattı bana.

Umuyorum bundan sonra hepsinin çok ama çok faydasını göreceğim..

Her girdiğimiz sektörel ortamda desiBel soruldu, desiBel’in nasıl büyüdüğü soruldu, muhtemelen bundan sonrada neden ayrıldığım sorulacak biliyorum ama ben arkama baktığımda sadece güzellikleri ve ekipçe atılan doğru adımları hatırlıyorum. Bunun için de Yüce Yaradana güzel şükürler ediyorum.

Benim ayrılışımın sebebi de, desiBel’in büyürken attığı doğru adımlar gibi, kariyerimi renklendirmek için kendi adıma attığım doğru bir adım.

Umuyorum bu yolda, arkamda geçtiğim yıllarda kazandığım güzel dostların desteğiyle iyi işlerin altına imza atacağım.

Er ya da geç yollarımızın yeniden keşiseceğini bilerek, başarıyla kal desiBel, güzel kalın sevgili dostlar..

desibel ajans erdal erdogdu

Kardeşiniz Erdal..

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“Elveda desiBel Ajans!” için 2 yorum

  1. Güzel bir yazı olmuş emeğinize sağlık sitenizi sık sık ziyarete geleceğim. İyi içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial