Yusuf Yıldız ve Ferhat Özkaşgarlı ile yeniden blogosfer

Yusuf YILDIZ ve Ferhat Özkaşgarlı’yı ben yakın sayılabilecek bi zaman önce tanıdım. Bu tanışmaya sevgili SinanATA vesile oldu. Bunun için ona teşekkür etmem lazım. Ferhat ve Yusuf’un isimlerini  İstanbulDijital‘in pilot projesi olan BİRTABAK.COM‘un ilk çıkış zamanında çok duyduk. İşin aslı Sinan, Ferhat ve Yusuf bekar sofrasından Türkiye’nin online mutfağına giden yolun fikir ve proje babaları.  Sinan zaten hali hazırda Sinanata.com ile blogosferde soluk alıp vermekte, bunun yanında Yusuf ve Ferhat’ın da geçmiş dönemde blog tuttuklarını biliyorum ama kanımca şimdi yeni adresleri ve yeni yazılarıyla blog alemini aydınlatma fikrini benimsemis durumdalar. Ben ikisini de kendi adıma HOS GELDİNİZ demeyi bir borç biliyorum. Eminim ki çok güzel yazılarla blog dünyasının meraklı takipçilerini aydınlatacaklar.

Yusuf Yıldız ilk yazılarında hosting üzerine bilgilerini paylaşmış, ileri ki dönemde de başta hosting olmak üzerenin yanında genel konular üzerine de bilgilerini paylaşacağından şüphem yok. Abicim hoş geldin sefalar getirdin, büyük bi zevkle takipcin olacağım.

YUSUF YILDIZ’ın blogu için tıklayınız…

İkinci blogumuz ise, çok sevgili gerek insanlığını gerekse ticari bilgisini beğendiğim Ferhat abimin.Blogu incelediğimde başta ticari,pazarlama,reklam gibi kategoriler altında Ferhat Özkaşgarlı’da ticari bilgi ve becerilerini blogosfer ile paylaşmak için yeniden blog yazmaya başladığı kanısına vardım. Bence de çok iyi olmuş. Ama acaba o bu konuda ne der bilemem. Kanımca bu blogu takip edecek olanlara yani bizlere çok güzel bilgiler sunacak. Abicim sende tekrardan sefalar getirdin.

FERHAT ÖZKAŞGARLI’nın blogu için lütfen tıklayınız.

Şimdi bu ikiliden aynı yazı içinde bahsedilir de, onların en büyük ortak yanından yani yeni medya için en önemli kaynak olan hosting işinde ki her geçen gün büyüyen benim de yaklaşık 2 yıldır birlikte çalıştığım ve sonuna kadar memlun olduğum bizim tabirimizle arsa şağlayıcımız olan TARMHOST‘tan bahsetmemek olmaz.

TARMHOST, Yusuf YILDIZ ve Ferhat ÖZKAŞGARLI’nın  kurmuş oldukları ve halihazırda yönettikleri hosting yani internet siteleri için alan tahsis edici bir firma.  İyi hizmeti ve uygun fiyatlarıyla, müşteri portföyünü geliştirmekte ve web dünyası içinde her geçen gün daha geniş bir yer almakta. Ben de yaklaşık 2 yıldır bu firmayla çalışmaktayım, ve şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaştığımı söyleyemem. İnşallah bu başarılı hizmet bu şekilde devam eder. Eğer sizlerde yeni bir hosting firması arıyorsanız doğru adresin burası olduğundan şüpheniz olmasın.

TARMHOST’a gitmek için lütfen tıklayınız…

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Kamu kurumlarında iletişim birimi yöneticiliği yapmaktayım.

“Yusuf Yıldız ve Ferhat Özkaşgarlı ile yeniden blogosfer” için 5 yorum

  1. Abla bu tayfa içinde evinin kadını olan yok yav 🙂 herkesin işi gücü var, zannetmiyorum ki öyle mutfaga girip yemek yapsınlar, ama bu adamların hepsi birtak.com un sahibi onlar onu satmadıkça sahipsiz kalmaz birtabak

  2. Yok, yemek yapma açısından değil birtabak.com’un varoluşu bakımından sormuştum. Birtabak var oldukça yemek yapanları olur sahiplerinin yapmasına gerek yok 🙂

  3. Bir zamanlar böylesine güzel projeler vardı. Şimdileri bu güzelim projelerin domainleri alınıp farklı projeler yapıldı. Mesela buradaki İstanbul Dijital domaini alındı da dijital branda baskı işleri için uyarlanmış bir site haline geldi bile. 🙁

    Böyle eski yazılara rastlayınca biraz üzülüyor insan ister istemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial