Twitterda En Çok Takip Edilen Gazeteciler

Twitterda En Cok Takip Edilen GazetecilerBugün gazetecilerin twitterdaki takipçi sayılarıyla ilgili bir listeye ihtiyacım oldu. İnternette aradım ama ne adam akıllı ne de güncel bir listeye ulaşabildim. Durum böyle olunca gerek kendi takip ettiğim gerekse takip etmediğim ama etkin olduklarını bildiğim gazetecilerden bir, “Twitterda En Çok Takip Edilen Gazeteciler” listesi oluşturdum. Eğer benim ihtiyacım olduysa başkalarının da ihtiyacı olacaktır diye düşündüğüm için buradan sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar. 

İsim Twitter Hesabı Takipçi Sayısı
Ahmet Hakan https://twitter.com/ahmethc 1.8 M
Ali Saydam https://twitter.com/asaydam 27.6 K
Aslı Aydıntaşbaş https://twitter.com/asliaydintasbas 212 K
Aykut Altındağ https://twitter.com/aykutaltindag 1758
Ayşe Arman https://twitter.com/armanayse 743 K
Ayşe Özyılmazel https://twitter.com/ayseozyilmazel 2.33 M
Bülent Mumay https://twitter.com/bulentmumay 60.6 K
Cengiz Semercioğlu https://twitter.com/cengizsemercio 407 K
Cüneyt Özdemir https://twitter.com/cuneytozdemir 2.19 M
Çiğdem Toker https://twitter.com/cigdemtoker 19.9 K
Deniz Ülke Arıboğan https://twitter.com/DenizUlke 338 K
Ece Temelkuran https://twitter.com/ETemelkuran 988 K
Ekrem Dumanlı https://twitter.com/Dumanlie 542 K
Elif Çakır https://twitter.com/elifcakirr 132 K
Emre Uslu https://twitter.com/EmreUslu 557 K
Erdal Erdoğdu https://twitter.com/erdalerdogdu 1944
Erdal Kaplanseren https://twitter.com/kaplanseren 11.9 K
Eren Güler https://twitter.com/erenguler 5186
Ergün Diler https://twitter.com/ergn_diler 70.1 K
Erhan Başyurt https://twitter.com/erhan_basyurt 143 K
Erhan Çelik https://twitter.com/Erhan_Celikk 77.4 K
Ersin Çelik https://twitter.com/ersinceliq 11.7 K
Esra Elönü https://twitter.com/elonue 41.5 K
Ezgi Başaran www.twitter.com/ezgibasaran 479 K
Fatih Tezcan https://twitter.com/fatihtezcan 242 K
Fatih Türkmenoğlu https://twitter.com/fthturkmenoglu 8583
Fatoş Karahasan https://twitter.com/fatoskarahasan 31.4 K
Hadi Özışık https://twitter.com/HadiOzisik 46.1 K
Hasan Cemal https://twitter.com/HSNCML 318 K
Heja Bozyel https://twitter.com/Hejabozyel 6413
Hikmet Genç https://twitter.com/hikmetgenc 126 K
İsmail Küçükkaya https://twitter.com/KucukkayaIsmail 199 K
Kemalettin Bulamacı https://twitter.com/kemalettin 1968
Mehmet Tez https://twitter.com/mehmettez 197 K
Mehmet Yaşin https://twitter.com/Lezzetci 12.9 K
Melih Bayram Dede https://twitter.com/melihbayramdede 74.7 K
Melis Alphan https://twitter.com/melisalphan 238 K
Meryem Gayberi https://twitter.com/meryemgayberi 95.5 K
Mirgün Cabas https://twitter.com/MirgunCabas 334 K
Murat Arın https://twitter.com/muratarin 2474
Nihal Bengisu Karaca https://twitter.com/nibenka 344 K
Nurcan Akad https://twitter.com/nurcanakad 29.1 K
Ozan Ilgınoğlu https://twitter.com/ozanilginoglu 3592
Özgür Bolat https://twitter.com/ozgurbolat 15.7 K
Özgür Uçkan https://twitter.com/ozuckan 13.4 K
Sefer Levent https://twitter.com/seferlevent 2.680
Serdar Arseven https://twitter.com/sarseven 26.5 K
Serdar Kuzuloğlu www.twitter.com/mserdark 294 K
Serdar Turgut https://twitter.com/serdargut 222 K
Süleyman Özışık https://twitter.com/slymnoz 65.9 K
Şeref Oğuz https://twitter.com/serefoguz 9718
Şirin Payzin https://twitter.com/siring 270 K
Şükrü Andaç https://twitter.com/sukruandac 3027
Tarık Yılmaz https://twitter.com/mansetat 3655
Timur Sırt https://twitter.com/TLENKS 2297
Turgay Güler https://twitter.com/turgayguler 187 K
Ümit Alan https://twitter.com/umitalan 41.5 K
Ünal Tanık https://twitter.com/tanikunal 71 K
Vahap Munyar https://twitter.com/VahapMunyar 25.6 K
Yekta Kopan https://twitter.com/yektakopan 588 K
Yılmaz Özdil https://twitter.com/yozdilhurriyet 1.99 M
Yusuf Kaplan https://twitter.com/yenisafakwriter 27.1 K
Zeliha Saraç https://twitter.com/zelihasrc 12.5 K

*Not: K = BİN

*Not: Liste alfabetik sıralıdır.

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Ajans ve eğitmenlik hayatımın yanında marka, kurum ve kişilere özel danışmanlık ve eğitim hizmetleri verdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir