Emir Erdoğdu – Hayatımın Bi Parçası (Akustik Versiyon)

Kardeşim Emir Erdoğdu, daha çok genç ama ne yapmak istediğini, neyi nasıl yapmak istediğini ve istekleri doğrultusunda emek ve zaman harcamayı seven biri. Daha 8 yaşındayken eline kemanı almasıyla müzik ile tanıştı, iyi hocalardan keman eğitimi aldı ve gitardı, ses kartlarıydı, mikrofonlardı sonrası bir şekilde geldi.

Onu kimi zaman gitarımla oynarken buldum, ona daha iyi bir gitar aldım, kemandan soğuduğunda ailemizin her ferdiyle o kemanı eline geri aldırdık ve ona mümkün olduğunca müzikle uğraşması noktasında destek olduk. O da bizim desteğimizden daha fazlasını yaptı, yapmaya da devam edecek..

Çünkü, kendince besteler yapıyor, sözler yazıyor, bu işe ilgili arkadaşlarına stüdyo desteği, aranje yapıyor, beste desteği veriyor.

Geçtiğimiz günlerde Hayatımın Bi Parçası isimli şarkısının kaydını yayınladı. Ben de sizinle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz..

 

Buradan genç arkadaşlarıma da küçük bir tavsiye vermek isterim, eğer bir hayaliniz, isteğiniz, geceleri uykunuzu feda edebileceğiniz uğraşlarınız varsa onlardan vazgeçmeyin. İyi olabilirsiniz, kötü de olabilirsiniz ama çalışmak ve istemek sizi her şekilde başarıya götürecektir. Yolunuz başarılarla dolu olsun.

Bir cevap yazın