ErdalErdogdu.com Çileklisütte :)

blogçarşım çilekli süt

Blogosferde ilk nefes almaya başladığım zamanlar çok karma karışık düşüncelere sahiptim.Acaba ne yapacaktım ne edecektim bu sanal alemde.Zamanla alıştım,kaynaştım,haşır neşir oldum burda ki sanal arkadaşlarla,kanımca sevdik sevildik. Blog yazmaya alıştıktan bir müddet sonra kendi kelime ilaç bulamama rağmen ‘blogger bloggerın külüne muhtaçtır’ diye bir yazı yazmıştım.Bu yazımın üstünden neredeyse 9ay geçmiş ve orada yazdıklarımın hepsi neredeyse tek tek çıkıyor.

Örnek vermek gerekirse; yazımın bir bölümünün başlığı; ‘Ev alma blog al,bloger dostların olsun…’ ve buna bugün verebileceğim en güzel örnek  sanal alemde çileklisüt, yükselenbaşak ve yeni blogu mevsimlergibi‘nin ceolugunu yapan hanım ablamız.

Bu ablamız cileklisüt ve blogdaşları adlı blogunda,en sonunda benim dayatmalarıma,istek ve arzularıma,iğnelemelerime dayanamayıp beni tanıtma lutfunda bulundu.Bende bunu bugün gördüm.Gerek sağlık sorunlarındam gerekse hayat koşusturmasından dolayı ne blogla nede genel olarak internetle pek ilgilenemiyorum ama bugün ablamı bi ziyaret edeyim dedim ve bi de ne göreyim ana sayfada benim blog tanıtımım.

Beni öyle bir analiz etmiş ki ben bile şaşırdım.Hiç konuşmadığım etmediğim biri beni bu şekilde nasıl tanımış olabilir diye.İşte buna insan sarraflığı deniliyor olmalı.

Efenim bizim için yaptığınız bu tanıtım için,harcadığınız değerli vaktiniz ve güzel emeğiniz için ne kadar teşekkür etsek az olur.Yaptığınız iltifatlar yüzümüzü utangaç ve masum bir çocuk gibi eğmemizi sağlamıştır onlar içinde ayrı ayrı teşekkür ederim ayrıeten yaptığınız yapıcı eleştiriler dikkate alınacak ve en kısa zamanda uygulamaya konulmaya çalışılacaktır.Şahsınıza saygı ve selamlarımı sunarım.

Aşagıda ki blogları ziyaret etmeniz dileklerimle.

çileklisüt

yükselenbaşak

mevsimlergibi

benim blog tanıtımım ve hakkımda yazılanlar

 

Bu yazıyı sosyal medya paylaşabilirsiniz

Yazar: Erdal Erdoğdu

Ülkemizin önde gelen iletişim danışmanlığı firmalarının PR ve dijital ekiplerinde görev aldım, birçok üniversite ve özel eğitim kurumunda iletişim bilimleri üzerine eğitimler verdim. Ajans ve eğitmenlik hayatımın yanında marka, kurum ve kişilere özel danışmanlık ve eğitim hizmetleri verdim.

“ErdalErdogdu.com Çileklisütte :)” için 4 yorum

  1. Vayy SEO’luk he ^-^ est.

    Yazılarını düzeltmişsin gözümden kaçmadı şık olmuş böyle bu arada ameliyat durumun varmış sanırım, Yazamak’ta yorumlarda gözüme çarptı çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah en kısa zamanda.

  2. 😀 beni kimse sevmediği için,orda bir Allah ın kulu bile yorum atmadı,biri yorum atsada bende gönül rahatlığıyla teşekkür yorumu yazabilsem 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir